Topienie marzanny w błocie!

Topienie marzanny w błocie!

Z przyczyn od nas niezależnych impreza zostaje przesunięta. Bez prezesa Moto Skull impreza nie może się odbyć - Rychu życzymy szybkiego powrotu do zdrowia... Niebawem zostanie podany nowy termin.MOTO SKULL, AJP Polska oraz serwis AiM zapraszają na otwarcie sezonu! Będziemy testować AJP w terenie :) 

Przyłaczcie się! Zapraszamy! :) 

Czas przepędzić zimę na dobre i zacząć sezon z przytupem dlatego szkoła MOTO SKULL postanowiła zebrać siły i zorganizować w porozumieniu z AJP i AiM motocykle otwarcie sezonu enduro jakiego na Mazowszu jeszcze nie było. 

Niedawno firma MOTO SKULL została naszym dealerem w Warszawie. I dlatego wspaniale wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom i licznym pytaniom postanowili połączyć dobre z pożytecznym. Przepędzimy zimę na motocyklach AJP i nie tylko. Bierzcie swoje motki na przyczepę, pakę, do busa albo jak kto woli to na kołach i przyjeżdżajcie, polatamy razem ! 

UWAGA !! każdy chętny będzie mógł przysiąść się i przetestować wybrany motocykl na krótkiej wyznaczonej przez nas trasie pod czujnym okiem trenera prowadzącego 

ZAPOZNAJ SIĘ Z DANYMI TECHNICZNYMI

 AJP PR3 ENDURO 125  AJP PR4 EXTREME 240
 AJP PR5 ENDURO 250
 AJP PR5 EXTREME 250
   

Będziecie mogli namacalnie zapoznać się z marką AJP,  rekomendowanym serwisantem AiM-motocykle oraz zasięgnąć informacji o szkoleniach enduro prowadzonych przez wykwalifikowanych trenerów MOTO SKULL.  A tym co będzie mało bądź chwilowo cierpią na brak motocykla oferujemy dodatkową krótką przejażdżkę na naszych szkoleniowych motocyklach honda crf 230 oraz yamach WR 400 także pod opieką naszych trenerów. 

W planach ognisko więc proponujemy zabrać sobie stosowny do sytuacji prowiant . 

START: Kulkówka pod Radziejowicami godz. 10:00 zaczynamy powitaniem i krótką przemową prezesów.
META: godz.16:00 ognisko 

O 9:30 zbiórka na Orlenie w Grodzisku Mazowieckim dla osób które nie wiedzą jak dojecha na miejsce a boją się ze mogą samodzielnie nie trafić, oczywiście postaramy się wytłumaczyć dojazd tak żeby każdy mogł bezproblemowo trafić nawet w późniejszych godzinach. 

Bardzo prosimy o przygotowanie odpowiedniego stroju: kask (może być szosowy ale nie „orzeszek”), rękawiczki, buty offroadowe bądź szosowe motocyklowe jeśli takich nie posiadasz zabierz buty w stylu traperów, długie zabezpieczające kostkę, buzer/zbroja, ochraniacze. 

Uczestnikiem testów może być osoba posiadająca prawo jazdy kat A. 

Impreza nie ma charakteru szkolenia, jest bezpłatna. 

Osoby pod wpływem alkoholu bądź innych środków odurzających nie będą mogły uczestniczyć w testach . Każdy uczestnik po wypełnieniu i zapoznaniu się z oświadczeniem oraz krótkim przeszkoleniu z organizacji jazdy będzie mógł przystąpić do testów. Bardzo zależy nam na bezpieczeństwie i dobrej zabawie dlatego prosimy o dostosowanie się do naszych próśb i zaleceń. 

Impreza odbywa się bez względu na pogodę, mały deszczyk nas nie przestraszy bo to offroad :)

ZAPRASZAMY! 

Tel. kontaktowy: MOTO SKULL Rychu 883137862 

Informacje na temat testów możesz śledzić pod linkiem WYDARZENIE - topienie Marzanny w błocie!