Newsy (Wydarzenia)

Zapraszamy na Poznań Motor Show

AJP PR7 detale

AJP PR7 w szczegółach. Zapraszamy do galerii.


Motor Show Poznań

MOTO EXPO 2017 - Waszawa

AJP PR7 - ŚWIATOWA PREMIERA

AJP PR7 - maszyna do produkcji adrenaliny. Wersja o mocy 46 KM jest przewidywalna, ale ilość momentu obrotowego zwala z nóg. Wersja o mocy 60 KM przypomina nieco narowistego rumaka, ale we wprawnych rękach potrafi wprawić w zachwyt.


ISDE 2016 - Hiszpania
Patrycja Komko pierwszą polką w historii na 
FIM INTERNATIONAL SIX DAYS OF ENDURO 2016

Dla osób, które jeszcze nie wiedzą czym są motocykle AJP, zapraszamy do przeczytania relacji Patki z Sześciodniówki.


PR4 Extreme i najlepsza enduro riderka Patrycja przejechali 6 ciężkich dni w Hiszpanii podczas SIX DAYS. Dodam, że Patrycja musiała wszystko sama robić przy motocyklu. Pomocnicy tylko mogli podawać narzędzia i tankować motocykl. 


Zapraszamy do lektury!!  :) 


Mistrzostwa i Puchar Czech enduro - Liblin

2016.08.13-14 - Liblin


Patka na III miejscu!


"Po raz kolejny nasza Patka udowodniła że ma wielki talent i to coś co powoduje że daje radę nawet w najtrudniejszych warunkach. Pierwszy dzień ukończyła na trzecim miejscu. W Niedzielę jechała już dużo płynniej, a po pierwszym okrążeniu nie miała spóźnienia. Niestety dopadły ją kłopoty…


AJP Polska rekomenduje oleje ENEOS

ENEOS to wynik doskonalonej przez wiele lat myśli technologicznej z zakresu technologicznie zaawansowanych, wysokowydajnych, syntetycznych olejów smarowych spełniających wszystkie wymogi OEM ustanowionych dla różnych typów silników, w tym również silników pracujących w warunkach ekstremalnych, między innymi  podczas zawodów MotoGP.